Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

FOTO - Rīgas Dinamo uzvar Maskavas Dinamo

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē uzvarēja Maskavas Dinamo komandu – 4:3 (0:0, 2:1, 2:2). Divus vārtus mājinieku labā guva Marks Hartigans, pa vieniem – Ģirts Ankipāns un Rodrigo Laviņš. Šī bija rīdzinieku ceturtā uzvara četrās KHL spēlēs savā laukumā.Pirmajā trešdaļā visai līdzīgā un noraidījumiem bagātā cīņā nevienai komandai pagaidām nav izdevies izmantot skaitlisko vairākumu, kaut arī bīstamas situācijas bija gan pie Naumova, gan Jeremejeva sargātajiem vārtiem.

Otrās trešdaļas pašā sākumā viesi izvirzījās vadībā. Kaļužnijs no aizvārtes izspēlēja ripu Čajanekam, kurš triju mājinieku hokejistu ielenkumā tomēr prata to iestumt Naumova vārtos. Tomēr rīdzinieki, pirmo reizi savā laukumā nokļuvuši zaudētājos, rokas nenolaida un ātri vien atspēlējās. Ankipāns vārtu priekšā piespēlēja Elisonam, viņa metienu Jeremejevs atvairīja, taču tā veiksmīgi atlēca atpakaļ pie Ankipāna – 1:1. Pēc šī panākuma Rīgas Dinamo pārņēma iniciatīvu un vēl pēc četrām minūtēm jau bija vadībā. Spēlējot vairākumā, rīdzinieki izspēlēja ļoti skaistu kombināciju, kurā piedalījās visi pieci laukumā esošie, un Marks Hartigans ieraidīja ripu faktiski tukšos vārtos. Drīz pēc tam laukuma saimniekiem bija vēl viena iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču šoreiz Jeremejevs palika nepārspēts. Sākoties pēdējam periodam, maskavieši metās atspēlēties un piespieda Rīgas Dinamo hokejistus vairākkārt pārkāpt noteikumus. Trešdaļas vidū mirkli pēc tam, kad uz ledus bija atgriezies noraidītais Galviņš, elegantu kombināciju pabeidza Ņeprjajevs, bet jau 67 sekundes vēlāk kanādietis Landri, izslidojot no aizvārtēs, pārspēja Naumovu trešo reizi. Šķietami palīdzēja Juliusa Šuplera pieprasītais pārtraukms, un vēl pēc 30 sekundēm mērķi sasniedza tāls Laviņa raidījums – 3:3. Aktīvs uzbrukuma hokejs, gan ar diezgan ievērojamu maskaviešu pārsvaru, turpinājās līdz pamatlaika beigām, un vairākkārt Naumovs glāba mājinieku komandu. Bet vienu no retajiem rīdzinieku uzbrukumiem pēc viesu aizsarga kļūdas ar spēcīgu sitienu realizēja Hartigans. Kontinentālā hokeja līgaRīgas Dinamo – Maskavas Dinamo 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)Vārti: 21:07 Čajaneks (Kaļužnijs) – 0:1, 24:48 Ankipāns (Elisons) – 1:1, 28:36 Hartigans (Vestkots, Elispons, vair.) – 2:1, 49:18 Ņeprjajevs (Pestuško, Budkins) – 2:2, 50:27 Landri – 2:3, 50:57 Laviņš (Hosa) – 3:3, 57:50 Hartigans (Ņiživijs) – 4:3.