Rīgā +20 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Geclafs ar rezultatīvu piespēli kļūst par Anaheimas Ducks visu laiku rezultatīvāko hokejistu

Anaheimas Ducks komandas kapteinis Raiens Geclafs svētdien ar rezultatīvu piespēli nopelnīja 989. rezultativitātes punktu uzvarā Nacionālas hokeja līgas (NHL) spēlē, kļūstot par komandas visu laiku rezultatīvāko hokejistu.

Anaheimas komanda mājās pieveica Monreālas "Canadiens" ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0).

Geclafs par kluba rekordistu kļuva pēc trešajā periodā spēlētām desmit minūtēm un desmit sekundēm, asistējot Trojam Terijam uzvaras vārtu guvumā.

17 sezonu laikā, kas visas aizvadītas "Ducks" kreklā, hokejists 1111 pamatturnīra spēlē ir sakrājis 989 (279+710) punktus.

Viņš apsteidza somu Tēmu Selanni, kurš karjeru noslēdza ar 988 rezultativitātes punktiem.

Geclafam tikai 11 punktu pietrūkst, lai kļūtu par pirmo "Ducks" spēlētāju, kurš sasniedzis 1000 punktu robežu.

Pa diviem rezultativitātes punktiem "Ducks" rindās izcēlās Edams Enrike (1+1), kā arī aizsargi Kems Faulers un Kevins Šetenkirks (abiem - 0+2).

Jau ziņots, ka Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien palika rezervē, bet Jonass Korpisalo "Blue Jackets" uzvarā pēcspēles metienos Ņuarkā atvairīja 36 metienus, "Blue Jackets" viesos ar 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspējot Ņūdžersijas "Devils".

Citā svētdienas agrajā spēlē Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons kopā ar Bufalo "Sabres" viesos ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) atzina Losandželosas "Kings" pārākumu.

Šosezon NHL komandas aizvadīs 82 spēles regulārajā čempionātā.