Rīgā +6 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Girgensona rezultatīvā piespēle neglābj Sabres no trešās neveiksmes pēc kārtas

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien NHL regulārā turnīra spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres vienība viesos piedzīvoja jau trešo neveiksmi pēc kārtas - 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) papildlaikā pret Bostonas Bruins.

Lai gan vārtus pirmie guva bostonieši, turpinājumā Bufalo prata panākt arī 2:1 (Girgensonam piespēle otrajos vārtos) un arī 3:2 savā labā. Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām Bruins tomēr izrāva neizšķirtu, bet papildlaika vidū panāca arīdzan uzvaru ar 4:3.

Girgensons šoreiz uz ledus pavadīja 20 minūtes un 34 sekundes, kas bija trešais ilgākais spēles laiks starp Bufalo uzbrucējiem. Šajā laikā latvietis bez rezultatīvās piespēles izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, trim bloķētiem pretinieku metieniem, vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu. Girgensons šoreiz gan prata uzvarēt vien trijos no 14 iemetieniem (21%).

Sezonas 34 spēlēs Girgensonam ir 18 (9+9) rezultativitātes punkti, kas ir otrs labākais rādītājs komandā. Tikmēr Bufalo vienība ar 29 punktiem 34 mačos aizvien ieņem 15.vietu Austrumu konferencē. Pēc četru uzvaru sērijas nu sekojuši trīs zaudējumi.

Nākamo spēli Teda Nolana vadītā komanda, kurā par vārtsargu treneri strādā arī Artūrs Irbe, aizvadīs otrdien Detroitā.