Rīgā +17 °C
Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Girgensonam četri metieni, Sabres uzvar atkal

Jau trešo panākumu pēc kārtas otrdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārajā turnīrā izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres vienība, kas viesos ar 2:1 uzveica Minesotas Wild. Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā vienība ne reizes neprata uzvarēt trīs spēlēs pēc kārtas.

Katrā no trešdaļām tika gūti tikai vieni vārti. Vispirms jau spēles 4.minūtē Bufalo līderis Raiens O'Reilijs atklāja rezultātu, pārspējot trīs spēles pēc kārtas sausā aizvadījušo vārtsargu Devanu Dubniku, bet otrā perioda izskaņā soms Mikaels Granlunds vairākumā uz tablo atjaunoja līdzsvaru. Izšķirošie izrādījās Sabres uzbrucēja Johana Larsona spēles 54.minūtē gūtie vārti, kurš vārtu priekšā izmantoja lielisku kapteiņa Braiena Džonta piespēli.

Lielisku spēli aizvadīja arī Bufalo vārtsargs Robins Lēners, kurš tika galā ar 27 mājinieku metieniem.

Girgensons uz ledus pavadīto 12:10 minūšu laikā četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja vienu metienu, kā arī uzvarēja sešos no desmit iemetieniem. Viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Šosezon latvietis laukumā devies visās deviņās komandas spēlēs, tiekot pie vieniem vārtiem, divām rezultatīvām piespēlēm un lietderības rādītāja -2. Karjeras 211 spēlēs Zemgum 73 (31+42) punkti un -24 lietderība.

Bufalo komanda pēc vēl vienas uzvaras ar desmit punktiem deviņās spēlēs pakāpusies uz desmito vietu Austrumu konferencē. Komanda pirmo reizi kopš 2013.gada janvāra nokļuvusi virs 50% gūto punktu robežas.

Nākamo spēli Sabres aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Toronto Maple Leafs un NHL drafta 1.numuru Ostona Metjūsa.