Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Girgensonam rezultatīva piespēle, Sabres piekāpjas Otavai

Pie 12. rezultativitātes punkta šosezon NHL regulārajā turnīrā otrdien tika latviešu uzbruējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo Sabres komanda gan viesos piekāpās Otavas Senators - 1:2 pēcspēles metienos.

Latvietis piedalījās komandas vienīgo vārtu guvumā, kad spēles 7.minūtē Mets Molsons pēc Girgensona un Džeka Aikela piespēlēm atklāja mača rezultātu. Jau minūti vēlāk Senators panāca 1:1, kad pirmos vārtus karjerā guva Raiens Dzingels. Atlikušajās teju 53 pamatlaika minūtēs un papildlaikā rezultāts vairs nemainījās, bet pēcspēles metienos Senators uzvaru nodrošināja Bobijs Raiens.

Zīmīgi, ka Bufalo nav guvuši vārtus pēcspēles metienu sērijās jau kopš oktobra, nerealizējot 14 mēģinājumus pēc kārtas.

Tikmēr Senators amerikāņu vārtsargs Kreigs Andersons atvairīja 38 Sabres metienus.

Girgensons laukumā pavadīja 16:45 minūtes, bez rezultatīvās piespēles tiekot arī pie pozitīva lietderības rādītāja +1. Viņa kontā arī viens metiens, viens spēka paņēmiens un viens bloķēts pretinieku raidījums. Šosezon aizvadītajās 47 spēlēs latvietim 12 (5+7) punkti un -2 lietderība.

Sabres ar 53 punktiem 58 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē. Nākošajā mačā piektdien viesos jātiekas ar Kolumbusas Blue Jackets, kuriem ir identisks aizvadīto spēļu un iekrāto punktu daudzums.