Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Girgensons rezultatīvi asistē, Sabres pēcspēles metienos piedzīvo kārtējo zaudējumu

Vienīgo komandas vārtu guvumā NHL regulārā turnīra spēlē otrdien asistēja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Ņūdžersijas Devils. Līgas pastarīšiem Sabres tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un 41. sezonas 57 mačos.

Girgensons rezultatīvi asistēja Taileram Enisam, kad trešā perioda ievadā Bufalo panāca 1:1. Kopumā šajā mačā latvietim 22:06 minūtēs uz ledus četri metieni, četri spēka paņēmieni, +1 lietderības koeficients un 10 uzvarēti iemetieni no 17 (59%). Sezonas 57 spēlēs Girgensons ticis pie 27 (14+13) rezultativitātes punktiem un -17 lietderības rādītāja. Rezultatīvāks komandā ir vienīgi jau minētais Eniss (14+18), abiem ar 14 vārtu guvumiem dalot Sabres labākā vārtu guvēja godu.

Ar 36 punktiem 57 spēlēs Teda Nolana vadītie Sabres aizvien ieņem pārliecinoši pēdējo vietu Austrumu konferencē un arī visas līgas vērtējumā ir pēdējie, par sešiem punktiem atpaliekot no Edmontonas Oilers vienības. Nākošo spēli Sabres aizvadīs ceturtdien Filadelfijā.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...