Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Habarovskas Amur savā laukumā kapitulē Magņitogorskas hokejistiem

Piekto zaudējumu pēdējās sešās Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs pirmdien piedzīvoja Habarovskas Amur hokejisti, kuri savā laukumā ar 0:3 atzina viesu Magņitogorskas Metallurg pārākumu. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli uzvarētāju labā izcēlās aizsargs Sergejs Gončars.

Rezultātu tikai spēles 34.minūtē izdevās atklāt Metallurg, kad vairākumā precīzs bija Gončars. Brīdi pirms tam viņa kļūdas dēļ vārtus mazākumā varēja gūt Amur, bet veterāns labojās ar gūtiem vārtiem jau nākamajā uzbrukumā. Trešā perioda sākumā Kels O’Reilijs viesu pārsvaru dubultoja, bet divas minūtes pirms mača beigām spožākā vienības zvaigzne Jevgēņijs Malkins panāca 3:0. Magņitogorskas vārtsargs Georgijs Gelašvilli atvairīja visus 34 Amur hokejistu metienus.

Deviņās aizvadītajā spēlēs Malkins izcēlies ar deviņiem (2+7) rezultivitātes punktiem, savukārt Gončaram 1+7. Magņitkas labākais punktu krājējs pagaidām ir Sergejs Mozjakins (14, 7+7), kuram seko O’Reilijs (11, 1+10).

Kopš iespaidīgā papildinājuma no NHL – Gončara un Malkina – ierašanās, Metallurg uzvarējuši piecās no deviņām spēlēm, bet vēl trīs zaudētajos mačos pratuši tikt vismaz pie punkta. Ar 24 punktiem 13 spēlēs Metallurg pakāpās uz 3.vietu Austrumu konferencē, savukārt Amur ir 10.vietā – 16 punkti 16 spēlēs.

Pirmdien kārtējās spēles aizvada vēl vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētie KHL klubi. Novosibirskas Sibirj (Artūrs Kulda) savā laukumā uzņem līgas līderus Čeļabinskas Traktor, Omskas Avangard (Georgijs Pujacs) viesojas pie Ņižņijnovgorodas Torpedo, Jaroslavļas Lokomotiv (Miķelis Rēdlihs) uzņems Astanas Baris, Mitišču Atlant (Sandis Ozoliņš) savā laukumā tiksies ar Hantimansijskas Jugra (Edgars Masaļskis), savukārt Maskavas CSKA (Jānis Sprukts) ciemos gaida principiālos pretiniekus Sanktpēterburgas SKA.