Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

HK Rīga hokejisti izcīna desmito uzvaru pēdējās 11 spēlēs

HK Rīga Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē piektdien Arēnā Rīga ar 3:0 pārspēja Dmitrovas komandu Kriļja sovetov, kurā spēlē bijušais Rīgas kluba uzbrucējs Ronalds Cinks. Rīdziniekiem šis bija desmitais panākums pēdējās 11 spēlēs.Pirmajās divās trešdaļās rezultāts palika neatklāts. Spēlē aizritēja līdzīgā cīņā ar nelielu laukuma saimnieku pārsvaru.

Rīdziniekiem bija nedaudz vairāk vārtu gūšanas momentu, labākais no tiem otrā perioda beigās, kad ripa trāpīja pa sāncenšu vārtu pārliktni.Trešā perioda piektajā minūtē HK Rīga nopelnīja skaitlisko vairākumu, un Māris Bičevskis ar atkārtotu metienu beidzot ieraidīja ripu vārtos. Trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaru nostiprināja Miks Indrašis, bet izskaņā Vitālijs Karamnovs meta ripu tukšos vārtos. Savukārt rīdzinieku vārtsargs Kristers Gudļevskis neielaida nevienu ripu jau otrajā spēlē pēc kārtas (iepriekšējo gan viņš nenospēlēja līdz beigām).Ar 90 punktiem 48 spēlēs rīdzinieki MHL Ziemeļrietumu grupā saglabā pirmo vietu. Viņu piektdienas sāncenši ir otrie Centra grupā.Nākamās spēles HK Rīga komandai paredzētas pirmdien un otrdien pret konkurentiem Ziemeļrietumu grupā Jaroslavļas Loko.