Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

KHL Atklāšanas kausā spraigā cīņā pie uzvaras tiek CSKA

Pērnās sezonas regulārā turnīra uzvarētāji Maskavas CSKA Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Atklāšanas kausa mačā spraigā cīņā ar 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Gagarina kausa ieguvējus Sanktpēterburgas SKA hokejistus.Pirmos vārtus šajā sezonā otrā perioda sākumā guva CSKA rindās spēlējošais Aleksandrs Radulovs.

Divas minūtes vēlāk neizšķirtu panāca zviedrs Jūakims Lindstrems. Otrās trešdaļas vidū atkal vadībā nonāca CSKA vienība, kad precīzu metienu izdarīja Ņikita Zaicevs. Tiesa, pēc sešām minūtēm atkal izlīdzinājumu panāca SKA hokejists Maksims Čudinovs.Trešā perioda sākumā Igors Ožiganovs vēlreiz izvirzīja vadībā viesu komandu, taču pēc nepilnām trim minūtēm 3:3 panāca Iļja Kovaļčuks. Pamatlaikā vairs netika gūti vārti, tādējādi komandām bija jāaizvada papildlaiks.Papildlaikā veiksmīgāki bija CSKA hokejisti, jo jau pirmajā minūtē precīzu metienu uz pretinieku vārtiem izdarīja kanādiešu uzbrucējs Džefs Plets.Jaunajā sezonā KHL spēlē 28 komandas. Līgā vairs nav redzama Mitišču Atlant, kas saskārās ar nopietnām finansiālām problēmām, taču tās vietu ieņem Maskavas Spartak, atgriežoties čempionātā pēc vienas sezonas izlaišanas.Arī šajā sezonā KHL klubi aizvadīs 60 spēles - pa diviem mačiem (savā laukumā un izbraukumā) pret katru no līgas komandām. Savukārt ar trim savas divīzijas komandām - Minskas Dinamo, Zagrebas Medveščak un Bratislavas Slovan - Rīgas Dinamo sacentīsies vēl pa divām reizēm.Tikmēr izslēgšanas spēlēs, kas sāksies 21.februārī, vairs nebūs sapāroto maču - komandām starp 1-2 un 3-4 spēlēm būs vienas dienas brīvdienas, lai hokejisti varētu atgūt spēkus. Sezona noslēgsies ne vēlāk kā 2016.gada 19.aprīlī, kad plānota Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītā spēle.