Rīgā +6 °C
Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Liepājas metalurga hokejistiem ceturtā uzvara Baltkrievijas čempionātā

Liepājas metalurga hokejisti otrdien izcīnījuši uzvaru Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā. Diemžēl neveiksmes turpina vajāt Dinamo/Juniors komandu, kas cieta kārtējo zaudējumu.Liepājnieki izbraukumā ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) pārspēja Bobruiskas Šiņņik komandu. Pirmajā trešdaļā ar precīziem metieniem liepājnieku rindās izcēlās Aldis Āboliņš un Vents Feldmanis, kurš realizēja soda metienu.

Otrajā periodā laukuma saimnieki vienus vārtus atguva, bet trešajā viesu uzvaru nodrošināja Jānis Puriņš.Šis bija Liepājas metalurga ceturtais panākums Baltkrievijas čempionātā.Dinamo/Juniors hokejisti viesos piekāpās Žlobinas Metallurg vienībai 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Latvijas hokejists Sergejs Durdins, bet Viktoram Bļinovam viena rezultatīva piespēle.Turnīra tabulā Liepājas metalurgs ar 14 punktiem 13 spēlēs ieņem 11.vietu, bet Dinamo/Juniors ierindojas pēdējā 14.vietā – seši punkti 14 spēlēs.