Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Liepājas metalurgs otrreiz uzvar ASK/Ogre hokejistus

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā spēlē Liepājas metalurgs savā laukumā uzvarēja ASK/Ogre komandu – 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2:0 pārsvaru.

Pirmajā trešdaļā mazliet aktīvāki uzbrukumā bija ogrēnieši, kuriem labākā iespēja atklāt rezultātu bija priekšpēdējā minūtē. Andrejs Ignatovičs izslidoja vienatnē pret mājinieku vārtsargu, taču Dmitrijs Žabotinskis metienu izdarīt neļāva.

Otru trešdaļu veiksmīgāk iesāka Liepājas metalurga hokejisti. Jau 3.minūtes sākumā skaitlisko vairākumu realizēja iepriekš kritizētā leģionāru maiņa. Precīzs bija Darus Lelena metiens.

Arī turpmāk liepājnieki uzbruka daudz bīstamāk, un trešdaļas beigās, nez bez pūlēm izturējuši skaitliskajā mazākumā, ar Eduarda Ivanova individuālajām pūlēm panāca 2:0.

Trešās trešdaļas sākumā rezultāts kļuva 3:0. Pretuzbrukumā metalurgi izspēlēja skaistu kombināciju, ko, raidot ripu tukšos vārtos, pabeidza Edijs Brahmanis.

Trešdaļas vidū uz minūti ogrēnieši ieguva divu vīru skaitlisko pārsvaru, taču izspēles ar precīzu metienu pabeigt viņiem neizdevās.

Pēdējās trīs minūtes ASK/Ogre spēlēja sešatā pret četriem liepājniekiem, pēc tam arī piecatā pret trim un beidzot pārspēja Dmitriju Žabotinsku. Tomēr viņu izmisīgie centieni panākt izlīdzinājumu nevainagojās panākumiem.

Kā zināms, abu klubu pirmā spēle ceturtdien beidzās ar liepājnieku uzvaru 3:2. Sērija ritēs līdz četrām uzvarām, trešā un ceturtā spēle paredzēta svētdien un pirmdien Ogrē.

Sestdien otro spēli par 3.vietu aizvadīs Daugavpils Latgale un Rīga-2000 hokejisti. Sērijā līdz divām uzvarām vadībā ir rīdzinieki 1:0.

Latvijas čempionāta fināls, 2.spēle

Liepājas metalurgs – ASK/Ogre 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Vārti
: 22:09 Lelens (Pliskausks, Pafifovs, vair.) – 1:0, 37:09 Ivanovs – 2:0, 45:44 Brahmanis (Lelens, Pliskausks) – 3:0, 57:25 Bluks (Ignatovičs, Kerčs, vair.) – 3:1.