Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas metalurgs pēcspēles metienu sērijā uzvar Baltkrievijas čempionāta vicelīderus

Liepājas metalurgs hokejisti Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlē otrdien savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pārspēja turnīra tabulas vicelīderus Grodņas Ņeman – 3:2. Šī Latvijas klubam bija pirmā uzvara līdzšinējās trijās savstarpējās spēlēs šosezon.Pirmajās divās trešdaļās viesi guva pa vieniem vārtiem.

Trešā perioda devītajā minūtē mājinieku šīs sezonas labākais vārtu guvējs Vladimirs Mamonovs vienus vārtus atguva, bet 46 sekundes līdz pamatlaika beigām Edijam Brahmanim skatliskajā vairākumā izdevās panākt izlīdzinājumu 2:2.Pagarinājumā sāncenšiem uzvaras vārtus gūt neizdevās, pēcspēles metienu sērijā Dmitrijs Žabotinskis nosargāja neskartus, bet Edgars Brancis vienīgais realizēja “bullīti”, liecina rīkotāju informācija.Turnīra tabulā Liepājas metalurgs saglabā septīto vietu – 63 punkti 42 spēlēs.Baltkrievijas čempionāta regulārajā sezonā liepājniekiem atlicis aizvadīt divas spēles viesos – piektdien vēlreiz pret Grodņas Ņeman un svētdien pret HK Brest.