Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Liepājas Metalurgs tiek pie trim punktiem Novopolockā, nostiprinās 8.vietā

Liepājas Metalurgs trešdien viesos ar 6:2 uzvarēja tuvākos sekotājus turnīra tabulā Novopolockas Himik-SKA svarīgā spēlē par iekļūšanu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta izslēgšanas kārtā.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Jānis Straupe, bet pa reizei mājinieku vārtsargu pārspēja Toms Zeltiņš, Gunārs Skvorcovs, Lauris Bajarūns un Edgars Brancis, liecina rīkotāju informācija. Pirms pēdējās trešdaļas Liepājas Metalurgs bija minimāls 3:2 pārsvars, taču cīņas turpinājumā viesi iemeta trīs bezatbildes ripas.

Piecas spēles pirms regulārās sezonas noslēguma Liepājas klubs ar 45 spēlēs gūtiem 46 punktiem turnīrā ieņem 8.vietu, par 10 punktiem apsteidzot šīvakara pretiniekus Himik-SKA. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies astoņi spēcīgākie klubi. Regulāro čempionātu Liepājas Metalurgs noslēgs 1.martā.

Armands Bērziņš izcēlās ar četrām soda minūtēm un neitrālu koeficientu Minskas Junostj uzvarā 2:1 pēcspēles metienos pār HK Gomeļ, iepriekšējās četrās spēlēs latviešu uzbrucējs bija atzīmējies ar rezultivitātes punktiem. Sezonas 39 mačos Bērziņam 29 (8+21) punkti un lietderības koeficients +3. Gomeļ aizsargs Atvars Tribuncovs pēc Latvijas izlases sastāvā gūtā savainojuma nespēlēs aptuveni mēnesi.

Sergejs Pečura nebija Grodņas Neman pieteikumā mačam ar Soļigorskas Šahtjor  - 0:1 papildlaikā. Sergejs 17 spēlēs izcēlies ar septiņiem (1+6) punktiem.

Baltkrievijas atklātā čempionāta spēle

Novopolockas Himik-SKA - Liepājas metalurgs 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)

Vārtus guva: Oļegs Staņevičs, Aleksejs Sadoviks - Jānis Straupe 2, Toms Zeltiņš, Gunārs Skvorcovs, Lauris Bajarūns, Edgars Brancis
Vārtsargi: Vitālijs Truss - Jānis Kalniņš