Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Liepājas metalurgs uzvar, pārējie Latvijas klubi zaudējuši Baltkrievijas čempionātā

No Latvijas klubiem vienīgi Liepājas metalurga hokejistiem trešdien izdevās uzvarēt Baltkrievijas čempionāta kārtējā spēlē. Liepājnieki savā laukumā ar 5:1 apspēlēja Novopolockas Himik-SKA vienību.

Darjus Lelenas un Sergejs Teluškins katrs guva pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei. Vēl liepājnieku labā vārtus guva Edijs Brahmanis, Aldis Āboliņš un Kirils Papifovs, bet Vladimira Mamonova rēķinā bija divas rezultatīvas piespēles.

Rīga 2000 tikai 53 sekundes pirms pamatlaika beigām zaudēja cīņā ar Mogiļevas Himvolokno (4:5). Rīdzinieki vēl otrā perioda beigās izvirzījās vadībā ar 3:1, taču viesiem izdevās panākt 4:3 savā labā. Četras minūtes un 36 sekundes pirms pamatlaika beigām rīdzinieki panāca neizšķirtu, taču viesi 53 sekundes pirms finālsvilpes guva uzvaras vārtus. Raimonds Vilkoits un Sergejs Pečura katrs guva vienus vārtus un reizi rezultatīvi asistēja. Vēl vārtus mājinieku labā guva Edgars Brancis un Toms Hartmanis.

Daugavpils Latgale ar 2:6 zaudēja Minskas Junostj. Četrus vārtus daugavpilieši zaudēja pēdējā periodā, turklāt piektos un sestos - pēdējā minūtē. Lukašs Peks un Lauris Bajaruns guva vārtus Latgales labā.

Smagu zaudējumu piedzīvoja ASK/Ogre, kas savā laukumā ar 0:5 kapitulēja Vitebskas klubam.