Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

M.Rēdliha vārti palīdz Lokomotiv samazināt deficītu sērijā pret Severstaļ; Ozoliņam sagrāve un sezona beigusies

Ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas spēlē ceturtdien izcēlās latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, palīdzot Jaroslavļas Lokomotiv komandai pagarināt sezonu.Aizvadītajā mačā Lokomotiv ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) savā laukumā pieveica Čerepovecas Severstaļ un sērijā līdz četrām uzvarām pietuvojās līdz 2-3.

Rēdlihs mača 23.minūtē ar metienu no zilās līnijas atklāja cīņas rezultātu. Pēc septiņām minūtēm Mihails Aņisins panāca izlīdzinājumu, bet vēl otrajā trešdaļā Aleksejs Kaļužnijs atguva vadību mājiniekiem. Trešajā trešdaļā Aņisins sākotnēji guva savus otros vārtus mačā un panāca izlīdzinājumu 2:2, bet divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Stefans Kronvals.Rēdlihs šoreiz laukumā pavadīja 13 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem.Abu komandu nākamais mačs sestdien risināsies Čerepovecā.Tikmēr sezonu noslēdza latviešu aizsarga Sanda Ozoliņa pārstāvētā Mitišču Atlant komanda, kas sērijas piektajā mačā ar 0:7 (0:1, 0:4, 0:2) izbraukumā kapitulēja Sanktpēterburgas SKA vienībai.Ozoliņš nospēlēja 17 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā pa vārtiem meta divas reizes.Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Tonijs Mortensons un Mihails Varnakovs, kuri arī izpildīja pa rezultatīvai piespēlei.Sērijā līdz četrām uzvarām SKA izcīnīja uzvaru ar 4-1, turklāt sērijas laikā tika pie trim ļoti pārliecinošām uzvarām.Kā ziņots, jau iepriekš Rietumu konferences pusfinālam bija kvalificējušās latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA komanda, kā arī līgas čempione Maskavas Dinamo, ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. CSKA ar 4-0 pieveica Čehijas vienību Prāgas Lev, ko pārstāv Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs, bet ģenerālmenedžera pienākumus pilda Normunds Sējējs, savukārt Maskavas Dinamo sērijā atstāja sausā Slovākijas komandu Bratislavas Slovan.Jau tagad zināms, ka SKA konferences pusfinālā tiksies ar_ Lokomotiv un Severstaļ_ dueļa uzvarētājiem, bet otrajā pārī sacentīsies CSKA un Maskavas Dinamo.