Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Masaļskis ielaiž divas ripas, komandai uzvara bulīšos

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcīnījusi Hantimansijskas Jugra ar Edgaru Masaļski sastāvā, kura savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Čeļabinskas Traktor hokejistus.

Spēles rezultātu desmitās minūtes sākumā atklāja viesu uzbrucējs Staņislavs Čistovs, tomēr līdz pirmā perioda beigām Igors Jemeļejevs, spēlējot vairākumā pieci pret trīs, izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda sākumā Igors Skorohodovs panāca vadību Jugrai ar 2:1, taču teicami vairākumā nospēlēja Jevgēņijs Kuzņecovs, vēlreiz izlīdzinot rezultātu. Pēdējā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvuma un pamatlaikā uzvaru neviena no komandām izcīnīt nespēja.

Uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija. Pirmo precīzo bulīti pretinieku vārtos raidīja Jugra spēlētājs Aleksejs Simakovs. Arī Traktor spēja realizēt vienu bulīti, to paveicot Petri Kontiolam. Uzvaru Jugrai atnesa Igors Skorohodovs – 3:2.

Edgars Masaļskis atvairīja 32 no 34 metieniem, tikmēr Jugra pa pretinieku vārtiem meta tikai desmit reizes, divas reizes būdami precīzi.

Jugra Austrumu konferencē no astotās pozīcijas pakāpusies uz 5.vietu ar 64 punktiem.

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...