Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Maticins pēc zaudējuma Slovākijai nevēlas citiem atkārtot Latvijas hokejistiem teiktos vārdus

Latvijas junioru izlases galvenais treneris Andrejs Maticins pēc sestdien U-20 pasaules čempionātā piedzīvotā smagā zaudējuma ar 2:7 pret Slovākiju nevēlējās žurnālistiem atkārtot vārdus, ko teicis komandai pēc īpaši neveiksmīgās otrās trešdaļas.Otrajā periodā Latvija pa pretinieku vārtiem neizdarīja nevienu metienu un ielaida trīs ripas, nonākot zaudētājos ar 2:5.

"Bija pārāk daudz kļūdu. Sešas vai septiņas minūtes galīgi nekas nesanāca. Ja gribas spēlēt elites grupā, nevar pieļaut tik daudz kļūdu," teica Maticins. Viņš atzina, ka nespēj atkārtot vārdus, ko veltīja saviem spēlētājiem pēc otrās trešdaļas.Latvijas hokejists Roberts Bukarts teica, ka spēles otro pusi komanda aizvadījusi patiešām slikti. "Otrajā periodā neizdarījām nevienu metienu. Pēdējā trešdaļā gribējām atspēlēties, taču bija par vēlu," viņš teica.Savukārt Slovākijas vārtsargs Jaroslavs Januss smejoties stāstīja, ka pirmo reizi karjerā veselu trešdaļu pa viņa vārtiem netika izdarīts neviens metiens. "Pēc pirmās trešdaļas (2:2) mēs bijām nedaudz izbrīnīti, taču zinājām, ka viņi [latvieši] varētu pagurt, jo spēlēja jau piektdien," teica Januss.Slovāku treneris Stefans Mikešs saskatīja Latvijas spēlētāju nervozitāti un par izšķirošo notikumu spēlē nosauca otrajā periodā gūtos trešos vārtus.Latvijai U-20 pasaules čempionāta grupas turnīrā ir divi zaudējumi divās spēlēs. Nākamā cīņa Latvijas junioriem Kanādā būs pirmdien pret Zviedrijas vienaudžiem.