Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

NHL Zvaigžņu spēlē Haras komanda pārspēja Alfredsona vienību

Svētdien notikušajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēlē uzvaru ar rezultātu 12:9 izcīnīja slovāka Zdeno Haras (Bostonas Bruins) komanda, kas pārspēja zviedra Daniela Alfredsona (Otavas Senators) sastādīto vienību.

Haras vienība ātri izvirzījās vadībā 3:0, jau divus vārtus pirmajās minūtē izdevās gūt Ņujorkas Rangers slovāku zvaigznei Marianam Gaborikam. Perioda otrajā pusē spēle izlīdzinājās un, kā jau šāda tipa spēlēs ierasts, rezultāts strauji mainījās. Nepilnu trīs minūšu laikā Alfredsona komanda panāca 3:3.

Otrās trešdaļas sākumā Gaboriks nodormēja hettriku, vēl vienus vārtus pievienoja Džofrijs Lupuls un atkal 5:3 vadībā Hara&Co. Tad pie darba ķērās pats kapteinis Daniels Alfredsons ar diviem vārtiem palīdzot savējiem pirmo reizi izvirzīties vadībā ar rezultātu 6:5. Periods gan noslēdzās neizšķirti, pusotru minūti pirms tā beigām vārtus guva Patriks Keins.

Pēdējās 20 minūtēs Haras komandas vārtos stājās Bostonas Bruins vārtsargs Tims Tomass – lielā mērā pateicoties tieši viņam, zilajās formās tērptajai komandai izdevās uzvarēt. Perioda vidū rezultāts bija 8:8, bet tad trīs vārtus pēc kārtas guva Haras komanda, panākot 11:8. Atlikušajā laikā abas vienības vēl apmainījās vārtu guvumiem un spēli ar 12:9 uzvarēja spēcīgākā metiena NHL īpašnieka Haras veidotais sastāvs.

Par spēles MVP jeb vērtīgāko spēlētaju atzina Marianu Gaboriku (3+1), bet pats Zdeno Hara izcēlās ar gūtajiem vārtiem (uzvaras!) un lietderības koeficientu +7. Alfredsona komandā 2+1 pašam kapteinim, bet vārti un divas piespēles Henrikam Sedinam.

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...