Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Novokozņeckas Metallurg atstāj Dinamo sausā

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās Hokeja līgas trešajā spēlē Novokuzņeckā piedzīvoja smagu zaudējumu 0:7 (0:2, 0:3, 0:2) pret vietējo Metallurg. Svētdien un pirmdien rīdzinieki Novosibirskā tiksies ar Sibirj komandu, bet ceturtdien aizvadīs pirmo spēli savā laukumā pret Oļega Znaroka trenēto Balašihas MVD.

Novokuzņeckā Dinamo sastāvā debitēja Aigars Cipruss, Maksims Širokovs un Ģirts Ankipāns, bet malā šoreiz palika Novāks, Bļinovs un Bērziņš.

Rīdzinieki divus pirmos vārtus zaudēja jau spēles sākumā – 57 sekunžu laikā sestajā un septītajā minūtē. Otrajā trešdaļā rīdzinieki vēl trīs reizes ielaida ripu savos vārtos. Pēc ceturto vārtu zaudējuma Naumovu viesu vārtos nomainīja Masaļskis, taču jau pēc divām minūtēm bija spiests kapitulēt arī viņš. Trešdaļas beigās Dinamo gan guva vārtus, taču tie netika ieskaitīti, jo kāds no Rīgas kluba spēlētājiem atradies mājinieku vārtu laukumā.

Trešajā trešdaļā Dinamo vārtos ripa ielidoja vēl divas reizes, bet mājinieku sargātais cietoksnis tā arī palika neieņemts.

Kontinentālā hokeja līga

Novokuzņeckas Metallurg – Rīgas Dinamo 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

Vārti: 5:25 Višņakovs (Hļebņikovs, Poļiščuks, vair.) 1:0, 6:22 Šinkarjs (Dudarevs) 2:0, 26:52 Poļiščuks (Hļebņikovs, Davidovs, vair.) 3:0, 32:09 Čupins (Ostrouško, Dudarevs) 4:0, 34:16 Kicins (Marjamss, Poļiščuks) 5:0, 43:12 Šinkarjs 6:0, 58:17 Šinkarjs (Čupins) 7:0.

Dinamo: Naumovs (Masaļskis no 32:09); Tribuncovs – Sotnieks, Cipulis – A.Širokovs – Ņiživijs, Vestkots – M.Širokovs, Hosa – Elisons – Petrovickis, Laviņš – Sorokins, M.Rēdlihs – Cipruss – Dārziņš; Cinks, Ankipāns –Hartigans – Štāls.