Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Omskas Avangard KHL regulāro turnīru beidz ar zaudējumu

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas mačā piedzīvojuši Omskas Avangard hokejisti, kuriem tā bija pēdējā spēle pirms izslēgšanas turnīra, informē sacensību organizatori.

Avangard savā laukumā uzņēma līgas otro spēcīgāko vienību Kazaņas Ak Bars. Pēc pirmajiem diviem periodiem rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu (0:0; 1:1), bet izšķirošās trešdaļas otrajā pusē rezultatīvi bija Kazaņas kluba hokejisti Andrejs Muhačovs un Dmitrijs Kazjonovs, kuri nodrošināja Ak Bars kārtējo uzvaru.

Ak Bars ar 122 puntiem ieņem otro vietu KHL turnīra tabulā un par trim punktiem atpaliek no līdera Ufas Salavat Julajev. Avangard ar 78 punktiem ieņem 14.pozīciju un ambiciozais klubs teorētiski var palikt ārpus izslēgšanas spēlēm, jo to var apsteigt gan Severstaļ, gan Ņeftehimik, gan HK MVD.