Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Ovečkinam divi vārti, Vašingtonas Capitals rezultatīvā cīņā uzveic Flames

Divus vārtus NHL regulārā čempionāta mačā ceturtdien guva krievu uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins, palīdzot Vašingtonas Capitals savā laukumā ar 5:4 pēcspēles metienos pārspēt Kalgari Flames hokejistus.

Līdz otrā perioda vidum Kalgari komanda bija izvirzījusies vadībā ar 4:1, bet tad divas ripas četru minūšu laikā iemeta Ovečkins, kurš arī sešas minūtes pirms pamatlaika beigām ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Niklasam Bekstrēmam panākt neizšķirtu. Pēcspēles metienos precīzi bija Ovečkina un Mihaila Grabovska raidījumi, bet Flames, kuru vārtus sargāja bijušais Omskas Avanagard vārtsargs Kari Ramo, nespēja atbildēt ar nevienu precīzu metienu. Ar pieciem (3+2) punktiem Ovečkins un Grabovskis atrodas līgas rezultatīvāko hokejistu galvgalī.

Citā mačā vieni no jaunās sezonas galvenajiem favorītiem Pitsburgas Penguins ar 3:0 pārspēja Ņūdžersijas Devils. Penguins vārtsargs Marks Andrē Flerī atvairīja visus 27 pretinieku metienus, bet ar gūtiem vārtiem izcēlās Sidnijs Krosbijs, Kreigs Adamss un Čaks Kobasū.

Ar uzvaru jauno sezonu sāka Stenlija kausa finālisti Bostonas Bruins, kuri savā laukumā ar 3:1 pārspēja Tampabejas Lightning. Bruins somu vārtsargs Tūka Rasks tika galā ar 32 Lightning metieniem.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...