Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Ozoliņš iemet vārtus Masaļskim, Atlant pārspēj Jugra

Savu līdz šim labāko spēli KHL kluba Mitišču Atlant rindās pirmdien aizvadījis latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, kura gūtie vārti un divas rezultatīvas piespēles palīdzēja komandai savā laukumā ar 4:2 uzveikt Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas Jugra.

Ozoliņš rezultātu atklāja jau mača 3.minūtē, ar atkārtotu metienu pārspējot kādreizējo komandas biedru Masaļski. Izšķirošā spēlē izrādījās otrā trešdaļa, kurā Atlant guva trīs bezatbildes vārtus, pirmajos divos asistējot Ozoliņam. Spēles beigās Jugra vienu ripu vēl atguva, tomēr Atlant uzvaru apdraudēt nespēja.

Ozoliņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 55 sekundes, četras reizes apdraudot Masaļska sargātos Jugra vārtus. Masaļskis spēja tikt galā ar 29 no 33 Mitišču kluba raidījumiem.

Piecās spēlēs Ozoliņš Atlant labā guvis trīs (1+2) punktus un nopelnījis divas soda minūtes. Klubs ar 14 spēlēs iekrātajiem 23 punktiem Rietumu konference ieņem 5.vietu. Masaļskim šī arīdzan bija piektā spēle šosezon, līdz šim ar viņu vārtos Jugra tikusi pie viena panākuma un ar 11 punktiem 13 spēlēs ir otra vājākā vienība līgā.

Citā spēlē Jaroslavļas Lokomotiv bez savainotā Miķeļa Rēdliha sastāvā ar 4:2 uzveica Astanas Baris, tādējādi atgūstot līderpozīciju Rietumu konferencē - 28 punkti 13 mačos.

Pērnie Gagarina kausa finālisti Omskas Avangard izbraukumā ar 3:7 kapitulēja Ņižņijnovgorodas Torpedo priekšā. Avangard aizsargs Georgijs Pujacs uz ledus pavadīja 21:32 minūtes, izceļoties ar rezultatīvu piespēli komandas pirmo vārtu guvumā un diviem nesekmīgiem metieniem. Avangard ar 18 punktiem 14 mačos Austrumu konferencē ir devītie.

Zaudējumu piedzīvoja arī Jānis Sprukts un Maskavas CSKA, kas ar 2:4 piekāpās principiālajiem pretiniekiem Sanktpēterburgas SKA. Uzvarētājiem ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Iļja Kovaļčuks. Sprukts spēlēja 9:59 minūtes, uzvarot sešos no astoņiem iemetieniem. CSKA ieņem 4.vietu Rietumos - 23 punkti 13 mačos.