Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

papildināta - Rīgas Dinamo hokejisti uzvar Slovākijas klubu MHK 32

Rīgas Dinamo hokejisti izcīnījuši uzvaru savā pirmajā spēlē, pārbaudes cīņā Slovākijā soda metienu sērijā pārspējot MHK 32 klubu. Spēles pamatlaiks noslēdzās 1:1, bet soda metienu sērijā ar 2:0 uzvarēja rīdzinieki, vēstī Rīgas Dinamo mājaslapa internetā.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai spēles beigās, kad 54.minūtē Marsels Petrans vadībā izvirzīja mājiniekus. Tomēr trīs minūtes vēlāk Laurim Dārziņam izdevās panākt izlīdzinājumu. Soda metienu sērijā vārtus guva Lauris Dārziņš un Mets Elisons.

Rīgas Dinamo vārtus vispirms sargāja Edgars Masaļskis, bet no 31.minūtes vārtos stājās Sergejs Naumovs. Viņš ielaida vienu ripu, taču atvairīja visus piecus soda metienus, Dienai pastāstīja kluba prezidents Viesturs Koziols.

Savu nākamo spēli Rīgas Dinamo aizvadīs 2.augustā Rīgā, kad tiksies ar Habarovskas Amur.