Rīgā +6 °C
Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Pie uzvarām KHL spēlēs tiek Dinamo sīvākie konkurenti

Uzvaru KHL čempionāta spēlē otrdien izcīnīja Rīgas Dinamo galvenie konkurenti Rietumu konferencē Maskavas CSKA, kuri savā laukumā ar 4:1 pārspēja citu Krievijas galvaspilsētas klubu Spartak. Pie panākuma tika arī Popradas Ļev, kas tabulā atrodas tieši aiz Dinamo.

Pamatus uzvarai Juliusa Šuplera trenētie CSKA ielika jau 1.periodā, kad jaunais Ņikita Gusevs un Deniss Paršins panāca divu vārtu pārsvaru. Spēles vidū rezultatīvākais komandas hokejists Sergejs Širokovs iemeta vēl vienu ripu Sergeja Borisova sargātajos vārtos un jau 3:0. Vienus vārtus spartakieši atguva četras sekundes pirms otrā pārtraukuma, kad Romans Ļudučins bija izmanīgākais pie mājinieku vārtiem. Noslēdzošajā trešdaļā pēdējo naglu viesu zārkā iedzina Aleksandrs Gusjkovs, kuram bez gūtajie vārtiem vēl divas rezultatīvas piespēles – 4:1. Tādējādi CSKA ieguvuši trīs punktu pārsvaru pār Rīgas Dinamo (65:62), tiesa, viņiem arī par diviem aizvadītiem mačiem vairāk.

Vēl viens rīdziniekiem nepatīkams rezultāts fiksēts Čehovā, kur Vitjaz ar 0:3 piekāpās Popradas Ļev. Slovāku klubs nu pietuvojies līdz deviņu punktu atstatumam, taču arī aizvadījis divus mačus vairāk kā Rīgas Dinamo.

Pekas Rautakalio komanda savu atbildes triecienu Maskavas CSKA varēs dot rītdien, kad plkst. 15 pēc Latvijas laika Hantimansijskā tiksies ar Edgara Masaļska pārstāvēto Jugra.