Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Play-off turnīrs beidzies arī Liepājas Metalurgs hokejistiem

Vienā vakarā play-off turnīrs jau 1.kārtā noslēdzies abiem Latvijas spēcīgākajiem hokeja klubiem. Dažas stundas pēc Dinamo zaudējuma Torpedo KHL spēlē, Liepājas Metalurgs Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) spēlē ar 2:3 piekāpās Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētajiem Grodņas Neman. Sērijā Neman bija pārāki ar 3:1.

Rezultātu 29.spēles minūtē vairākumā atklāja viesi, bet Gunārs Skvorcovs pēc dažām minūtēm atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Neman uzreiz gan atjaunoja pārsvaru un šāds rezultāts (1:2) saglabājās līdz pat 57.minūtei. Raimonds Tūbelis liepājniekiem panāca neizšķirtu, diemžēl Grodņas hokejisti paspēja izraut uzvaru, kad 89 sekundes pirms pamatlaika beigām precīzs metiens padevās Pavelam Bojarčukam. Sergejs Pečura atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1, bet Saulietis mačā nepiedalījās.

Līdz ar to sērijā pārāki bija Grodņas Neman (3:1) un BAČ sezona liepājniekiem noslēgusies.

Citā spēlē Armanda Bērziņa Minskas Junostj ar 1:3 piekāpās Soļigorskas Šahtjor, latviešu uzbrucējam šoreiz pie punktiem tikt neizdevās. Sērijā rezultāts kļuvis 2:2 un būs nepieciešama izšķirošā piektā spēle.