Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Pujacs un Omskas Avangard papildlaikā uzvar Kuldas pārstāvēto Novosibirskas Sibirj

Pie trešās uzvaras KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā piektdien tika Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas Avangard vienība, kas savā laukumā ar 1:0 papildlaikā uzveica citu valstsvienības aizsargu Artūru Kuldu un Novosibirskas Sibirj. Tādējādi Avangard nokļuvuši viena panākuma attālumā no iekļūšanas konferences pusfinālā.

Pamatlaika 60 minūtēs nevieni vārti tā arī gūti netika, lai gan Avangard viesu vārtsargu Džefu Glasu traucēja pat 34 reizes. Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Dmitrija Sjomina precīzais metiens papildlaika 9.minūtē. Avangard somu vārtsargs Kari Ramo tika galā ar visiem 30 Sibirj metieniem.

Pujacs uzvarētāju rindās uz ledus pabija 19 minūtes un 25 sekundes, savukārt Kulda Novosibirskas komandā uz ledus pavadīja 25 minūtes un 42 sekundes (lielākais spēles laiks komandā!), papildlaikā izdarot vienu metienu pa vārtiem.

Pujacs trijos Gagarina kausa mačos izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Kuldam piecās spēlēs viena piespēle. Sērijas sestais mačs notiks svētdien Novosibirskā - uzvara dos vietu konferences pusfinālā Omskas klubam, bet Novosibirskas komandas uzvaras gadījumā septītais mačs norisināsies Avangard laukumā.

Rezultāts 3:2 ir arī pārējās divās Austrumu konferences sērijās. Čeļabinskas Traktor piektdien savā laukumā ar 6:3 uzveica Astanas Baris, izcīnot trešo uzvaru pēc sērijas pirmajos divos mačos piedzīvotajiem zaudējumiem. Uzvarētājiem divus vārtus guva čehu leģionārs Jans Bulis.

Tikmēr Magņitogorskas Metallurg atkārtoti uzveica Ufas Salavat Julev - šoreiz ar 2:1, arīdzan izvirzoties vadībā sērijā ar 3:2. Abus vārtus uzvarētājiem guva Milans Gulašs, bet Ufas komandai ar precīzu metienu izcēlās Štefans Ružīčka.

Arī šajā sērijās sestās spēles paredzētas svētdien, attiecīgi, Astanā un Ufā.

KHL. Gagarina kauss.

Konferenču ceturtdaļfināli. 1.marts.

Austrumi

Sibirj - Avangard 0:1 OT sērijā 2:3
Salavat Julaev - Metallurg Mg 1:2 sērijā 2:3

Baris - Traktor 3:6 sērijā 2:3

Pusfinālā jau iekļuvuši Laura Dārziņa pārstāvētie Kazaņas Ak Bars - sērijā 4:0 pret Ņižņekamskas Ņeftehimik