Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Rautakallio norāda uz Rīgas Dinamo hokejistu neizmantotajām iespējām

Daudzo vārtu gūšanas iespēju neizmantošana iespaidojusi Rīgas Dinamo komandas sniegumu cīņā ar Ņižņijnovgorodas Torpedo, uzskata Latvijas vienības galvenais treneris Peka Rautakallio.

Kā ziņots, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā otrdien Rīgas Dinamo izbraukumā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3.

"Mēs centāmies, tomēr uzvarēt neizdevās," pēc mača nācās atzīt Rautakallio. "Ja komandai ir daudzas iespējas gūt vārtus, bet neizdodas iemest, tas atsaucas uz aizsargu un vārtsarga sniegumu. Šodien tas pierādījās."

Tikmēr Torpedo komandas galvenais treneris Kari Jalonens izteicās, ka viņa vienība triumfējusi, pateicoties lieliskam vārtsarga Vitālija Kovaļa sniegumam.

"Izdevās laba spēle. Tiesa pirmajā trešdaļā bija problēmas, kad netikām līdzi pretiniekiem un viņiem radās daudzas vārtu gūšanas iespējas," atcerējās Jalonens. "Pārtraukumā piekoriģējām taktiskās shēmas un tas izlīdzināja cīņas gaitu. Šodienas uzvaras atslēga bija lieliskā Kovaļa spēle." Metienu attiecība šajā mačā bija 46:28 Rīgas "Dinamo" labā.

Abas komandas tikās pagājušās sezonas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā, kad pārāki ar 4-3 bija Torpedo hokejisti.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs atkrita uz 11.vietu, bet Torpedo ar 12 punktiem septiņos mačos pakāpās uz astoto pozīciju.

Ar šo maču Latvijas klubs noslēdza sezonas otro izbraukuma sēriju, kurā trijos mačos izdevās izcīnīt vien vienu punktu.

Nākamās divas cīņas Rīgas Dinamo aizvadīs savā laukumā, pirmajā no tām piektdien spēkojoties ar Maskavas Spartak.