Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rautakallio spēlē pret SKA manījis izslēgšanas spēlēm raksturīgas pazīmes

Rīgas Dinamo galvenais treneris Peka Rautakallio pēc sestdien ar 2:4 zaudētās spēles Kontinentālajā hokeja līgā pret Sanktpēterburgas SKA bija manījis tajā pazīmes, kādas raksturīgas izslēgšanas spēlēm.

''Otrajā trešdaļā bija sajūtas, ka tiek aizvadīta spēle izslēgšanas turnīrā - bija ļoti daudz fizisku lietu,'' pēc spēles sacīja somu speciālists. Lai gan neizdevās izcīnīt uzvaru, viņš uzskata, ka rīdzinieki tomēr labi nospēlējuši pret vadošo līgas komandu.

Ne Rautakallio, ne arī otrajā periodā pats savainotais Fredriks Vargs BNS vēl nevarēja pateikt vai varēs spēlēt pirmdien paredzētajā nākošajā spēlē pret Maskavas Dinamo.

Otrie zaudētie vārti bija uz Dinamo vārtsarga Krisa Holta sirdsapziņas, taču Rautakallio norādīja, ka viņš vairākas reizes glābis komandu un ir pirmais vārtsargs komandā.

SKA galvenais treneris Milošs Ržiha bija ļoti priecīgs par trim izcīnītajiem punktiem. ''Rīgā vienmēr ir grūti spēlēt. mēs bijām sagatavojušies un daudzkārt mūs izglāba [vārtsargs Jakubs] štepāneks,'' viņš teica.