Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Rīgas Dinamo otrreiz sezonā uzvar Znaroka un Vītoliņa trenēto Maskavas Dinamo

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē trešdien Arēnā Rīga ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja KHL Rietumu zonas līderus, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Maskavas Dinamo komandu. Rīgas klubs KHL Rietumu zonas turnīra tabulā ieņem septīto vietu. Līdz gada beigām rīdzinieki savā laukumā aizvadīs vēl trīs spēles – piektdien pret Astanas Baris, svētdien pret Hantimansijskas Jugra un nākamotrdien pret Omskas Avangard.

Šuplers: nevēlējāmies riskēt ar Telkvista traumu, bet Lūsiņš lieliski nostāvēja

Rīdziniekiem joprojām nācās iztikt bez savainojumus ārstējošajiem Laura Dārziņa un Sanda Ozoliņa. Toties pirmo spēli KHL šajā sezonā aizvadīja pieredzējušais slovāku uzbrucējs Roberts Petrovickis, kurš spēlēja kopā ar Ņiživiju un Suroviju.

Spēle mājiniekiem sākās pavisam nepatīkami – jau pirmajās trijās minūtēs Rīgas dinamieši nopelnīja divus noraidījumus. Mazākumā izdevās izturēt, taču drīz pēc tam viesi pārtvēra J.Rēdliha piespēli savā aizsardzības zonā un izspēlēja ātru kombināciju – 0:1.

Tikai tuvojoties pirmās trešdaļas vidum, pirmās reālās izdevības gūt vārtus izveidoja Rīgas Dinamo hokejisti, un perioda otrā puse jau pagāja ar nelielu mājinieku pārsvaru.

Izlīdzinājumu rīdziniekiem izdevās panākt otrā perioda sākumā. Spēlējot skaitliskā vairākumā, divus Karamnova metienus dažu sekunžu laikā atvairīja maskaviešu vārtsargs Volkovs, bet ar Miķeļa Rēdliha raidījumu viņš netika galā – 1:1.

Abas komandas otrajā trešdaļā nopelnīja diezgan daudz noraidījumu, tādēļ iniciatīva pārmaiņus piederēja te vienai, te otrai komandai. Perioda sākumā aktīvāki uzbrukumā bija rīdzinieki, bet otrajā pusē ripa biežāk bija pie Telkvista vārtiem.

Tikpat aizraujoša cīņa ar vienlīdz labām iespējām mainīt rezultātu turpinājās arī trešajā trešdaļā, tomēr ne pamatlaikā, ne pagarinājumā uzvarētāji tā arī netika noskaidroti.

Pēcspēles metienu sērijā mājinieku vārtos stājās Edgars Lūsiņš un sezonas debijas reizē kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem – vienreiz ripa trāpīja viņa vārtu stabiņam, divreiz Edgars ripu notvēra. Uzvaru nesošo “bullīti” guva Aleksandrs Ņiživijs.

Abas komandas šosezon divreiz jau bija tikušās – oktobrī rīdzinieki uzvarēja Maskavā 2:1, bet maskavieši revanšējās Rīgā 3:1.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Maskavas OHK Dinamo 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Vārti: 5:37 Kudašovs (Mosaļovs, Babenko) – 0:1, 25:11 M.Rēdlihs (Karamnovs, vair.) – 1:1, 65:00 Ņiživijs (pēcsp.met.) – 2:1

Metieni: 24 - 21
Soda min.: 10 - 16
Iemetieni: 28 - 32

Dinamo: Telkvists, J.Rēdlihs – Kr.Rēdlihs, Ņiživijs – Petrovickis – Surovijs, Cibuļskis – Reķis, Karsums – Džeriņš – Ankipāns, Laviņš – Galviņš, Karamnovs – Sprukts – M.Rēdlihs, Bukarts – Hartigans – Troters