Rīgā +6 °C
Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Rīgas Dinamo uzvar arī Ņižņekamskā

Rīgas Dinamo hokejisti izcīnījuši vēl vienu uzvaru Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) izbraukuma tūrē. Šoreiz rīdzinieki ar 5:3 pārspēja Ņižņekamskas Ņeftehimik hokejistus. Pa diviem vārtiem rīdzinieku labā guva Marsels Hosa un Mārtiņš Cipulis.

Rīdzinieki spēli iesāka ļoti veiksmīgi, ceturtajā minūtē panākot jau 2:0. Vispirms trešajā minūtē vārtu priekšā sekmīgi nospēlēja Martins Karija, gūstot savus pirmos vārtus KHL. Pēc 84 sekundēm kārtējos vārtus guva Marsels Hosa.

Savukārt 10.minūtes izskaņā rezultāts kļuva jau 3:0 par labu Rīgas Dinamo. Rīdzinieki pārtvēra ripu un izveidoja teicamu ātro pretuzbrukumu. Maiks Iguldens izdarīja teicamu piespēli starp diviem aizsargiem, bet Mārtiņš Cipulis ripu uzreiz raidīja mājinieku vārtu tīklā.

Otrajā periodā mājinieki centās panākt lūzumu cīņas gaitā, taču rīdzinieki turpināja demonstrēt labu aizsardzību un neļāva pretiniekam uzspiest savu spēli. Mazliet vairāk bīstamu momentu pie Dinamo vārtiem bija, taču Edgars Masaļskis spēlēja teicami. Perioda septītajā minūtē individuāli spīdoši nospēlēja Niklāss Pērsons, kurš apspēlēja aizsargus, apslidoja vārtus un piemānīja Masaļski, pārmetot viņam pāri - 1:3.

Perioda beigu daļā, kad Ņeftehimik bija skaitliskais vairākums, mājinieki pilnībā iespieda rīdziniekus aizsardzības zonā un izdarīja vairākus bīstamus metienus, kurus Masaļskis atvairīja.

Pēdējā periodā mājiniekiem izdevās atspēlēt zaudēto pārsvaru un panākt neizšķirtu 3:3. Taču rīdzinieki tūliņ pat 37 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus un panāca 5:3. Savus otros vārtus spēlē guva gan Cipulis, gan Hosa.

Nākamo spēli Dinamo aizvadīs pirmdien, kad izbraukuma tūri noslēgs ar cīņu pet Toljati Lada.

x x x

KHL spēle

Ņeftehimik 3:5 Rīgas Dinamo

Vārtu guvēji: Karija (Bukarts) - 0:1 (2:25), Hosa (Petrovickis) - 0:2 (3:49), Cipulis (Iguldens) - 0:3 (9:54), Pērsons (Demagins) - 1:3 (26:46), Demagins (Pērsons) - 2:3 (40:47), Rjasenskis (Ivanovs, Lapenkovs) - 3:3 (43:43), Cipulis (Sprukts, Iguldens) - 3:4 (51:19), Hosa (Ankipāns, Petrovickis) - 3:5 (51:56).

Soda minūtes: 4 - 12 (Bērziņš, Cipulis, Iguldens, Sorokins, Hosa, J.Rēdlihs).

Vārtsargi: Vadims Tarasovs (līdz 7:50 - Ivans Kasutins) - Edgars Masaļskis