Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Rīgas Dinamo uzvar Austrumu konferences līdervienību Čeļabinskas Traktor

Rīgas Dinamo ceturtdien Krievijā ar uzvaru 3:2 pār Austrumu konferences līderi Čeļabinskas Traktor noslēdza izbraukuma spēļu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Cīņā pret Austrumos spēcīgāko komandu divus vārtus Dinamo guva Marcels Hosa, bet viens precīzs metiens bija Ģirta Ankipāna rēķinā.

Ātrā un atlētiskā spēlē viesi rezultātu atklāja jau otrajā minūtē, kad Ankipāns pirmais paspēja pie Traktor vārtsarga Maikla Gārneta vārtu priekšā palikušas ripas. Iespēja divkāršot pārsvaru bija pēc savainojuma sadziedēšanas vietu sastāvā atguvušajam uzbrucējam Aleksandram Ņiživijam, tomēr viņam Gārnetu pārspēt neizdevās.

Izlīdzinājumu Traktor otrajā trešdaļā panāca Genādijs Razins, kurš no zilās līnijas pie apmales spēcīgi meta, un Kriss Holts Dinamo vārtos nespēja ripu tvert. Līdz pārtraukumam viesi gan paspēja atjaunot vienu vārtu pārsvaru, kad Niklasa Luseniusa piespēlētā ripa vārtu priekšā nonāca pie Hosas, un Slovākijas uzbrucējs vēlreiz parādīja, cik lieliski pārvalda plaukstas metienu.

Holta kļūda ļāva mājiniekiem pēdējā periodā atkal panākt izlīdzinājumu, jo Konstantina Panova raidītā ripa ceļu vārtos atrada no negatīva leņķa, trāpot spraugā starp kājsargu un vārtu tuvo stabiņu. Taču Traktor ātri vien nonāca zaudētājos, kad lielisku prasmi ripas pārvaldīšanā uzbrukumā vēlreiz parādīja Hosa. Čeļabinskas komandas centieni atspēlēties bija neveiksmīgi, un mājiniekiem nepalīdzēja arī vārtsarga aizstāšana ar sesto laukuma spēlētāju pēdējā minūtē.

No četru spēļu izbraukuma Dinamo mājās atgriežas ar septiņiem punktiem. Nākamajā spēlē Rīgas Dinamo otrdien uzņems Ņižņijnovgorodas Torpedo hokejistus.

KHL spēle:

Čeļabinskas Traktor - Rīgas Dinamo 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

0-1 Ģirts Ankipāns (01:16, Marcels Hosa)

1-1 Genādijs Razins (25:41, Dmitrijs Rjabikins, Konstantins Panovs)

1-2 Marcels Hosa (39:41, Niklass Luseniuss)

2-2 Konstantins Panovs (44:36)

2-3 Marcels Hosa (45:36, Sandis Ozoliņš, Oskars Cibuļskis)

Vārtsargi: Maikls Gārnets - Kriss Holts

(papildināta visa ziņa)

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...