Rīgā +7 °C
Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

SKA hokejisti paraugspēlē Sanktpēterburgā pieveic Karolīnas Hurricanes

Pirmajā Kontinentālās un Nacionālās hokeja līgu klubu paraugspēlē Sanktpēterburgā vietējā SKA komanda ar 5:3 (2:0, 1:3, 2:0) uzvarēja Karolīnas Hurricanes. Kā zināms, trešdien NHL Premiere Challenge ietvaros Rīgas Dinamo hokejisti Arēnā Rīga uzņems Fīniksas klubu Coyotes.Rezultātu mazliet kuriozā veidā jau otrajā minūtē atklāja mājinieki.

Konstantīna Panova no aizvārtes raidītā ripa trāpīja pa viesu aizsarga slidu un ieslīdēja Kema Vorda sargātajos vārtos. Uzreiz pēc tam Hurricanes hokejisti pārņēma iniciatīvu, uzbruka daudz vairāk un bīstamāk. Taču pirmās trešdaļas pašās beigās skaitliskā mazākumā zaudēja otros vārtus – precīzs bija Maksima Ribina metiens rikošetā no sava partnera Mortensona.Karolīnas komandai otrajā trešdaļā bija nepieciešamas tikai trīsarpus minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu. Nabokova atvairītās ripas vārtos ielaboja Tuomu Rūtu un Patriks Dvaijers – 2:2. Uz vairākkārtējo asumu un tiem sekojušo noraidījumu rēķina SKA komandai izdevās spēli izlīdzināt un arī atgriezties vadībā. Pēc lielmeistara pauzes vārtus guva Aleksejs Jašins. Pēc trešo vārtu zaudējuma Vordu viesu vārtos nomainīja Džastins Pīterss.Perioda izskaņā par nedisciplinētību jau nācās samaksāt Sanktpēterburgas vienībai. Nabokova vārtu priekšā vairākumā veikli nospēlēja Džastins Skiners – 3:3.Spēlei nevienādos sastāvos izrādījās ļoti svarīga nozīme arī trešajā trešdaļā. Pirmajās septiņās minūtēs uz partneru Čajaneka un Jašina piespēlēm skaitliskajā vairākumā atsaucās Maksims Sušinskis, un jau 5:3. SKA atlikušajā laikā kontrolēja cīņas gaitu un, spēlējot piecatā pret četriem viesiem pēdējās piecarpus minūtes, sekmīgi aizvadīja cīņu līdz beigām.