Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Torpedo izlīdzina sēriju pret Znaroku, SKA otrreiz sagrauj Atlant

Ņižņijnovgorodas Torpedo hokejisti ceturtdien izlīdzināja rezultātu sērijā (1:1) KHL Rietumu konferences pusfinālā ar Maskavas Dinamo. Pateicoties Vladimira Galuzina 69.minūtē gūtajiem vārtiem, Torpedo triumfēja mača papildlaikā. Otrā konferences pāri Sanktpēterburgas SKA vēlreiz pārliecinoši uzvarēja Mitišču Atlant – 7:1.

Mihails Aņisins sarūgtināja Torpedo kā vienmēr pilnās tribīnes jau 4.minūtē, bet Juso Hietanens līdz perioda beigām rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā vispirms Aleksejs Ugarovs izvirzīja vadībā mājiniekus, bet tad Dominiks Graņjaks viesiem panāca izlīdzinājumu, abi vārti tika gūti vairākumā. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās, bet papildlaikā veiksme uzsmaidīja Torpedo – 3:2. Vitālijs Kovaļs mājinieku vārtos tika galā ar 34 metieniem.

Sanktpēterburgas SKA arī sērijas otrajā mačā pārliecinoši izrēķinājās ar Atlant. Jau pirmo četru minūšu laikā Konstantīna Baruļina vārtos ielidoja trīs ripas (divreiz izcēlās Tarasenko), tomēr vārtsargs netika nomainīts. Vēl līdz perioda beigām rezultāts kļuva jau 4:0. Spēles 23.minūtē mājinieki guva piektos vārtus. Līdz pirmajiem Atlant vārtiem bija jāgaida 45 minūtes, kad Branko Radivojevičs vairākumā tomēr pārspēja labi spēlējošo Jakubu Štepaneku.Līdz mača beigām gan SKA iemeta vēl divas ripas, tostarp hettriku sev noformēja Vladimirs Tarasenko – 7:1. Metienu attiecība gan bija visai līdzīga – 33:28 SKA labā.

KHL Gagarina kausa izcīņa, Rietumu konference
Sanktpēterburgas SKA – Mitišču Atlant 7:1 (sērijā 2:0)
Ņižņijnovgorodas Torpedo – Maskavas Dinamo 3:2 PL (1:1)

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...