Vegasa izrauj uzvaru papildlaikā un panāk 2-2 sērijā ar Canadiens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Vegasas Golden Knights svētdien Stenlija kausa pusfināla ceturtajā spēlē uzvarēja papildlaikā, sērijā pret Monreālas Canadiens panākot neizšķirtu 2-2.

"Golden Knights" viesos ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja "Canadiens".

Otrā perioda pirmspēdējā minūtē pirmos vārtus spēlē guva Pols Bairons, kurš pie pretinieku zilās līnijas saņēma piespēli un izgājienā pret vārtsargu ripu raidīja vārtu augšējā stūrī. Kad spēlē bija atlicis nedaudz mazāk par desmit minūtēm, viesi ilgstošo uzturēšanos uzbrukuma zonā noslēdza ar gūtiem vārtiem. Aizsargs Breidens Maknabs no tuvas distances raidīja ripu starp Kerija Praisa kājsargiem.

Papildlaika otrajā minūtē uzvaras vārtus guva Nikolass Rojs, kurš vārtu priekšā ieguva atlēkušo ripu un brīdi vēlāk pārmeta to pāri uz ledus guļošajam Praisam.

Robins Lēners Vegasas komandas vārtos atvairīja 27 no 28 metieniem, bet Praiss tika galā ar 19 no 21 raidījuma.

"Tas bija neticami," pēc spēles teica uzvaras vārtu autors Rojs, kuru klātienē atbalstīt bija ieradusies arī ģimene. "Zinu, ka mana ģimene par mums ļoti priecājas. Esmu pārliecināts, ka viņi ļoti gaidīja mūsu uzvaru."

Spēli "Bell Centre" arēnā klātienē vēroja 3500 līdzjutēju.

Sērijas piektā spēle tiks aizvadīta otrdien.

Jau otro spēli pēc kārtas "Canadiens" nevarēja palīdzēt galvenais treneris Dominiks Dušarms, kuram pagājušajā ceturtdienā noteica saslimšanu ar Covid-19. Viņa pienākumus aizvien pilda līdzšinējais trenera asistents Lūks Ričardsons.

Arī otrā pusfināla sērijā starp Ņujorkas "Islanders" un čempioni Tampabejas "Lightning" pēc četrām aizvadītām spēlēm ir neizšķirts 2-2.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.