Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Pitsburgas Penguins hokejisti trešdien uzvarēja arī otrajā NHL Stenlija kausa izcīņas finālsērijas mačā, savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspējot Sanhosē Sharks vienību. Līdz ar to pirms divām spēlēm Sanhosē rezultāts finālsērijā kļuvis 2-0 Pitsburgas komandas labā.

Pirmos vārtus spēlē tās 29.minūtē guva viens no Penguins līderiem Fils Kesels, pārspējot veiksmīgi spēlējošo Sharks vārtu vīru Martinu Džonsu. Vien četras minūtes pirms pamatlaika beigām aizsargs Džastins Brauns ar tālu metienu guva savus pirmos vārtus Stenlija kausā šosezon, panākot 1:1. Tomēr papildlaikā sekmīgāki izrādījās mājinieki, kuriem jau 3.minūtē skaistus vārtus pēc kapteiņa Sidnija Krosbija un Krisa Letanga piespēlēm guva šīs sezonas debitants Konors Šīrijs. Zīmīgi, ka vienu ripu viņš iemeta arī finālsērijas pirmajā spēlē (3:2).

Penguins vārtos kārtējo reizi lielisks bija Mets Marejs, kurš atvairīja 21 metienu, bet Sharks vārtsargs Džonss tika galā ar 28 no 30.

Sērija sestdien turpināsies Sharks laukumā.

Kā zināms, Sharks Stenlija kausa finālā cīnās pirmo reizi komandas 25 gadus ilgajā vēsturē, bet Penguins jau trīs reizes tikuši pie kausa (1991, 1992, 2009), vēl arī 2008.gadā zaudējot finālsērijā.