Trešdiena, 18. septembris
Liesma, Elita, Alita

Rīgas "Prizma" trešdien Rīgā "Optibet" Hokeja līgas (OHL) izbraukuma spēlē pieveica pagājušās sezonas čempioni "Mogo"/RSU.

"Prizma" papildlaikā uzvarēja ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Astotajā minūtē Matīss Bīriņš izvirzīja "Prizma" vadībā, bet 17.minūtē izlīdzinājumu panāca Elviss Želubovskis - 1:1.

47 sekundes vēlāk "Prizma" vēlreiz izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu izcēlās Rodrigo Strautiņš.

Izlīdzinājumu čempione panāca 34.minūtē, kad precīzs bija Kristers Ansons - 2:2.

Pagarinājuma ceturtās minūtes beigās uzvaras vārtus guva Krists Apsītis - 3:2.

Divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Bīriņš, bet uzvarētāju vārtos 19 metienus atvairīja Maršals Mērfijs.

Mājiniekiem Kārlis Mežsargs atvairīja 14 no 17 metieniem.

Otrā spēlē "Zemgale"/LBTU Tallinā ar 7:1 (0:1, 4:0, 3:0) sagrāva Tallinas "Panter".

Pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Ričards Bernhards (2+0), Gustavs Millers (1+1) un Dāniels Andersons (0+2), bet vārtus guva arī Artūrs Brikmanis, Kristaps Roķis, Roberts Vītols un Kevins Strādnieks.

Vārtos Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja trīs no četriem mājinieku metieniem.

Mājiniekiem vienīgos vārtus guva Daņiils Fursa, bet vārtos Villems Henriks Koitmā atvairīja 28 no 35 metieniem.

Latviju turnīrā pārstāv "Mogo"/RSU, "Rīgas hokeja skola", "Zemgale"/LBTU un "Prizma", Lietuvu - Elektrēnu "Energija" un Viļņas "Hockey Punks", bet Igauniju - Tallinas "Panter".

OHL izslēgšanas spēļu uzvarētājs tiks kronēts par Baltijas čempionu, bet augstākās vietas ieņēmušās Latvijas un Lietuvas vienības tiks atzītas par savu valstu čempionēm.

OHL čempionātā komandas aizvada sešu apļu turnīru, tiekot izspēlētām 126 spēlēm.

Iepriekšējā sezonā par čempioniem kļuva "Mogo"/RSU hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja "Zemgale"/LBTU komandu.

Sestdien apmākušos, mitros, bet siltos laikapstākļos vairāk nekā tūkstotis dalībnieku piedalījās populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” sestajā posmā Sveikuļu mežā Tukuma novadā, cīnoties...