Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Sesto rezultativitātes punktu NHL karjerā sestdien nopelnīja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo Sabres vienība viesos ar 2:4 piekāpās Toronto Maple Leafs. Tas kļuva par Sabres pirmo zaudējumu divos mačos, kopš pie komandas stūres atgriezies pašreizējais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans.

Girgensons ar rezultatīvu piespēli trešā perioda ievadā palīdzēja Džeimijam Makbīnam samazinā deficītu līdz 1:3, drīz vien Sabres guva vēl vienus vārtus, tomēr spēles 59.minūtē Maple Leafs vairākumā panāca 4:2 un svinēja panākumu. Dienu iepriekš Sabres savā laukumā bija pārāki ar 3:1.

Girgensonam 13:25 minūtes uz ledus, divi metieni un divi spēka paņēmieni. Sezonas 21 spēlē viņš atzīmējies ar sešiem (1+5) punktiem un lietderības koeficientu -1.

Sabres komanda ar 11 punktiem 22 spēlēs aizvien ir vājākā visā līgā.