Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Zviedrijas hokejisti uzvar Šveici svarīgā E grupas spēlē

Svarīgā spēlē cīņā par iekļūšanu pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā Zviedrijas valstsvienība svētdien ar 4:1 pārspēja mājiniekus šveiciešus.Pēc četrām aizvadītajām spēlēm E grupas līderiem Krievijas hokejistiem ir 11 punktu un garantēta pirmā vieta grupā. ASV, Zviedrijas un Latvijas izlasēm ir pa septiņiem punktiem, Šveicei četri, Francijai nulle.

Lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, Latvijas hokejistiem nepieciešams izcīnīt vismaz vienu punktu svētdienas vakara spēlē pret Krieviju vai arī jācer, ka Šveices izlase pirmdien nespēs pamatlaikā uzvarēt ASV valstsvienību.Pirmās un otrās trešdaļas sākumā Zviedrijas hokejisti guva pa vieniem vārtiem, bet trešā perioda 7.minūtē Linuss Umarks vēl vairāk nostiprināja uzvaru. Piecas minūtes līdz beigām pēc Juhana Andersona precīzā raidījuma spēles liktenis bija izšķirts. Šveices komanda spēja atbildēt vien ar goda vārtiem.Plkst.21.15 notiks vēl viena E grupas spēle Latvija – Krievija.

x x x

Pasaules hokeja čempionāts, E grupa

Šveice – Zviedrija 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Vārtu guvēji:
Oduja (Ēriksons) – 0:1 (5:47), Harju (Umarks, vair.) – 0:2 (24:59), Umarks (Tornbergs) – 0:3 (46:41), Andersons (Pērsons) – 0:4 (55:06), Lemms (Žanīns, Ambīls, vair.) – 1:4 (56:44).
Metieni: 25 - 29
Soda minūtes: 16 –14
Vārtsargi: Gerbers - Gustavsons