Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Fetels uzvar arī Dienvidkorejā, Red Bull izcīna Konstruktoru kausu

Pasaules Pirmās formulas (F-1) čempions Sebastjans Fetels svētdien triumfēja arī Dienvidkorejas Grand Prix izcīņā, turklāt viņa pārstāvētā _Red Bull _komanda nodrošināja uzvaru Konstruktoru kausa izcīņā.

24 gadus vecais vācu pilots, kurš pagājušajā nedēļā nodrošināja sev otro pasaules čempiona titulu, jau pirmajā aplī apsteidza Lūisu Hamiltonu (McLaren) un ne reizi vadības grožus neizlaida no savām rokām. Hamiltons finišēja otrais, bet trešajā vietā ierindojās Fetela komandas biedrs Marks Vēbers.

Ceturtajā vietā ierindojās Džensons Batons (McLaren), sekoja abi Ferrari braucēji Fernando Alonso un Felipe Masa.

Šī Fetelam bija desmitā uzvara šogad. Līdz čempionāta beigām atlikušas vēl trīs sacensības un Fetelam ir visas iespējas atkārtot sava tautieša Mihaēla Šūmahera triumfu, kad viņš 2004.gada sezonā uzvarēja 13 sacīkstēs.

Konstruktoru kausa izcīņā Red Bull ir 140 punktu pārsvars pār McLaren. Konkurentiem vairs nav pat teorētiskas izredzes apsteigt Red Bull.