Rīgā +4 °C
Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Lorenso izcīna pārliecinošu uzvaru Lielbritānijas Grand Prix izcīņā

Pasaules motošosejas čempionāta piektajā posmā Lielbritānijas Grand Prix izcīņā MotoGP klasē svētdien pārliecinošu uzvaru izcīnīja Yamaha komandas braucējs spānis Horhe Lorenso, kurš līdz ar to vēl vairāk palielinājis savu pārsvaru pār sekotājiem čempionāta kopvērtējumā.Sestdienas kvalifikācijas sacensību uzvarētājs bija sacīkšu līderis no starta līdz finišam.

Otrās vietas ieguvēju Andrea Doviciozo (Honda) viņš finišā apsteidza par nepilnām septiņām sekundēm.Krietni sīvāka cīņa ritēja par nākošajām vietām. Trešo nedaudz negaidīti izcīnīja Bens Spīss (Yamaha). Aiz viņa pussekundes robežās finišēja Ducati komandas biedri Nikijs Heidens un Keisijs Stouners. Sesto vietu ieņēma Rendijs de Puņjē ar Honda.Tikai astotais mērķi sasniedza viens no čempionāta favorītiem Honda komandas braucējs Dani Pedrosa.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Lorenso ir 115 punkti. Viņam seko Doviciozo (78), Pedrosa (73) un Valentino Rosi (61), kurš turpina atlabt pēc kājas lūzuma.