Rīgā +24 °C
Otrdiena, 18. jūnijs
Madis, Alberts

Reišulis Ķegumā otrajā braucienā nenosargā uzvaru EMX250 klases posmā

Latvijas motosportists Kārlis Alberts Reišulis svētdien Ķegumā ieņēma otro vietu Eiropas motokrosa čempionāta sestā posma sacensībās 250 kubikcentimetru klasē (EMX250).

Sestdien pirmajā braucienā Reišulis piekāpās nīderlandietim Kāsam Falkam, bet svētdien otrajā braucienā ātri kļuva par līderi. Finišējot pirmajā vietā, latvietis būtu uzvarējis arī posmā, taču kā Falku, tā Reišuli pēdējos apļos apdzina itālis Valērio Lata.

Vēl no latviešiem Mairis Pumpurs finišēja 13., Markuss Kokins - 16., bet Roberts Lūsis - 21.pozīcijā.

Posmā ar 45 punktiem uzvarēja Falks, 44 punkti bija Reišulim, bet vēl par punktu mazāk guva Lata. Pumpurs ar 17 punktiem bija desmitais, Kokinam 13 punkti deva 15.vietu, bet Lūsis pie punktiem netika un tika klasificēts 27.pozīcijā.

Savukārt 125 kubikcentimetru klasē (EMX125) otrajā braucienā Markuss Ozoliņš finišēja 11., Jēkabs Kubuliņš - 16., bet Tomass Šaicāns bija 33.vietā. Uzvaru svinēja austrietis Maksimiliāns Ernekers.

Ar braucienos gūtajām otro un trešo vietu par posma uzvarētāju kļuva ungārs Noels Zanočs. Ozoliņš ar 28 punktiem bija astotais, Kubuliņš ar deviņiem punktiem - 17., savukārt Šaicāns pie punktiem netika un ierindojās 34.pozīcijā.

EMX250 klasē kopvērtējumā Reišulis ar 149 punktiem ir piektais, bet līderpozīciju ar 244 punktiem ieņem francūzis Matiss Valēns, kurš Ķegumā abos braucienos bija piektajā vietā. EMX125 klasē Ozoliņš ar 128 punktiem atrodas astotajā pozīcijā.

EMX250 klasē šosezon vairs nestartē Jānis Mārtiņš Reišulis, kurš ārstē ceļgala krustenisko saišu traumu.