Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Vinteram un Robežniekam dubultuzvara Eiropas enduro čempionāta posmā

Nedēļas nogalē Polijas pilsētā Kjelcē norisinājās Eiropas enduro čempionāta otrais posms, kurā startēja pieci Latvijas pārstāvji. Labāko sniegumu Polijā uzrādīja veterānu klases sportisti Einārs Vinters un Artūrs Robežnieks, izcīnot pirmo un otro vietu savā klasē, informēja Latvijas Motosporta federācijas Enduro komisijā.

Einārs Vinters jau pirmajā dienā spēja apsteigt visus konkurentus un uzvarēt savā klasē. Tikai nedaudz Eināram piekāpās Artūrs Robežnieks, kurš finišēja otrais. Otrajā dienā abus Latvijas braucējus apsteidza Nīderlandes sportists Ēriks Dāvids, tomēr pirmajā dienā izcīnītā uzvara, Eināram bija pietiekoša, lai abu dienu kopvērtējumā saglabātu līdera pozīciju un saņemtu uzvarētāja kausu.  Arī Artūram Robežniekam pietika ar pirmajā dienā izcīnītajiem punktiem, lai kopvērtējumā saglabātu otro vietu.Jaunākajā no čempionāta klasēm, E1 Juniori, startēja Edgars Siliņš. Pirmajā dienā viņš nopelnīja vienu soda minūti, kas viņu ierindoja tikai 29.vietā, bet jau nākamajā dienā Edgaram veicās daudz labāk, un viņš ieņēma 15.vietu, kas kopvērtējumā braucējam nodrošināja 18.vietu 35 sportistu konkurencē.E2/E3 Junioru klasē startēja Kristians Evarsons, kurš abās dienās 26 sportistu konkurencē noturēja 20.vietu, bet divu dienu kopvērtējumā ieņēma 24.vietu. E1 Senioru klasē startēja Kristaps Bajārs, kurš pirmajā sacensību dienā ieņēma 12.vietu, bet otrajā dienā 13.vietu. Abu dienu kopvērtējumā Kristapam 13.vieta 18 sportistu konkurencē.Nākošais, trešais, Eiropas čempionāta posms notiks 17.un 18.jūlijā Itālijā. Savukārt 3. jūlijā Liezēres pagasta endurokrosa trasē Liepiņkalns norisināsies Latvijas čempionāta otrais posms endurokrosā.