Nadals astoto reizi sasniedz Vimbldonas čempionāta pusfinālu

Spānijas tenisists Rafaels Nadals trešdien sasniedza Vimbldonas čempionāta pusfinālu, šajā Grand Slam turnīrā labāko četriniekā iekļūstot astoto reizi karjerā.

Ranga ceturtais numurs Nadals ceturtdaļfinālā, spītējot veselības problēmām, ar 3-6, 7-5, 3-6, 7-5, 7-6 (10:4) uzvarēja pasaules ranga 14..numuru Teiloru Fricu no ASV.

Otrajā setā divdesmitdivkārtējais "Grand Slam" turnīru čempions bija spiests pieprasīt medicīnisko pārtraukumu, taču spēja aizvadīt līdz galam četras stundas un 21 minūti ilgušo cīņu, kas izšķīrās garajā taibreikā. Tajā spānis uzvarēja pirmās piecas izspēles, iekļūstot pusfinālā.

Pusfinālā Nadals tiksies ar austrālieti Niku Kiri (ATP 40.), kurš ar 6-4, 6-3, 7-6 (7:5) apspēlēja pasaules ranga 43.numuru no Čīles Kristianu Garinu.

Otrā pusfinālā tiksies turnīrā ar pirmo numuru izsētais serbs Novaks Džokovičs un turnīra devītā rakete mājinieks Kemerons Norijs (ATP 12.).

Sezonas trešais "Grand Slam" turnīrs - Vimbldonas čempionāts - norisināsies līdz 10.jūlijam.