Kopumā PCSL veiktajā pārbaudē piedalījās divdesmit viena uzņēmuma izstrādājumi, no tiem seši ir atteikušies publicēt rezultātus. Visaugstāko novērtējumu ieguva tikai četri dalībnieki, tostarp Kaspersky Mobile Security. Testēšanas ietvaros laboratorijas eksperti lejupielādēja mobilajās ierīcēs 816kaitīgās programmatūras un 200parastas lietojumprogrammas (lai pārbaudītu viltus pozitīvu nostrāžu daudzumu).
Testēšanas laboratorija PCSL ir izveidota 2008.gada martā un pašlaik ir vienīgā laboratorija Ķīnā, kas ir pievienojusies Kaitīgo programmu apkarošanas produktu testēšanas standartu organizācijai (AMTSO). Neraugoties uz laboratorijas samērā īso pastāvēšanas laiku, PCSL jau ir paspējusi iekarot autoritāti informācijas drošības nozarē, desmitiem antivīrusu programmatūru izstrādātājuzņēmumu visā pasaulē ņem vērā tās pārbaužu rezultātus, lai uzlabotu savus izstrādājumus. Viena no PCSL testēšanas īpatnībām ir uz Ķīnas tirgu vērstu kaitīgo programmatūru izmantošana, kuras ir maz zināmas aiz šīs valsts robežām.
Galvenajā pārbaudē— kaitīgā koda atklāšanā— Kaspersky Mobile Security uzrādīja lieliskus rezultātus, konstatējot vairāk nekā 95% apdraudējumu un nepieļaujot nevienu viltus pozitīvu nostrādi. Ar šādiem rezultātiem Kaspersky Lab risinājums pārliecinoši ierindojās pirmajā trijniekā. Vidēji testa dalībnieki spēja noteikt tikai 66,7% kaitīgo programmatūru, turklāt deviņi no piecpadsmit antivīrusu risinājumiem nespēja sasniegt pat šādu rādītāju.
«PC Security Labs neatkarīgās testēšanas rezultāti vēlreiz pierādīja Kaspersky Mobile Security augsto efektivitāti un apstiprināja, ka mūsu izstrādājums ir viens no labākajiem gan maksas, gan bezmaksas lietojumprogrammu tirgū,» pārbaužu rezultātus komentēja Kaspersky Lab vecākais mobilo risinājumu izstrādes vadītājs Viktors Dronovs. «Testa rezultātus īpaši vērtīgus padara fakts, ka laboratorija PCSL izmanto kaitīgās programmatūras, kas ir izplatītas tikai Ķīnā, tādējādi apliecinot, ka mūsu izstrādājums sekmīgi aizsargā arī no noteiktiem reģioniem raksturīgiem apdraudējumiem.»
Viss pārskats par organizācijas PC Security Labs (PCSL) 2012.gada aprīlī veiktās testēšanas rezultātiem ir pieejams TE>