Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Alpha Baltic/Unitymarathons.com riteņbraucēji labāko desmitniekā sacensībās Ungārijā

21. un 22. jūlijā Ungārijā norisinājās divas Starptautiskās riteņbraukšanas federācijas (UCI) 1.2. kategorijas šosejas riteņbraukšanas sacensības - Central European Tour Miskolc GP (157,8 km ) un Central European Tour Budapest GP (135,3 km), kurās piedalījās Latvijas kontinentālā komanda - _Alpha Baltic/Unitymarathons.com, _informēja komandas pārstāve Līga Glāzere.
Sestdien Reinis Adrijanovs izcīnīja 8.vietu, no uzvarētāja Kristiana Lovasi (Ungārija) atpaliekot 58 sekundes. Tikmēr 21.vietu izcīnīja Erki Putseps, bet Māris Bogdanovičs finišēja 36.pozīcijā.

Otrās dienas sacensībās Central European Tour Budapest GP  Erki Putseps arī tika pie 8.vietas finišā, Sandis Eislers finišēja 44. vietā. Andrijanovs piedzīvoja neveiksmīgu kritienu apmēram 100 metrus pirms finiša un ierindojās 50. vietā, bet Māris Bogdanovičs - 95. vietā.