Rīgā +3 °C
Otrdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rastorgujevs arī PČ "klasikā" ieslēpo divdesmitniekā(1)

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien Slovēnijā pasaules čempionātā 20 kilometru individuālajā disciplīnā ierindojās 18.vietā, Edgars Mise ieņēma 51.pozīciju ,bet Aleksandrs Patrijuks finišēja 84.vietā.

Svarīgākajā brīdī izšauj © DIENA(1)

Perfekti ar fizisko formu trāpījuši Latvijas vadošie biatlonisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs, kas pasaules čempionātā Pokļukā sasnieguši sezonas augstvērtīgākos rezultātus.

Aizslīd pjedestāla piekājē © DIENA

Turpinājums abas dienas bija labāks par sākumu. Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Dāvi Spriņģi un Kristu Lindenblatu izcīnīja 4. vietu pasaules čempionātā (PČ) Vācijas trasē Altenbergā (+1,67 sekundes). Vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža uzvarēja ceturto reizi pēc kārtas, četru braucienu summā apsteidzot austrieša Bendžamina Maiera ekipāžu par 0,79 sekundēm. Vācieša Johannesa Lohnera četrinieks bija trešais (+1,51). Latvijas otrā ekipāža – Oskars Melbārdis/Lauris Kaufmanis/Intars Dambis/Edgars Nemme – uzrādīja 8. rezultātu (+2,74) 24 ekipāžu konkurencē. Latvijas vadošajiem bobslejistiem 2020./2021. gada sezona ir beigusies.

Silovam mērķis gūt augstu vietu PČ © DIENA

Svarīgākās sezonas sacensības šajā nedēļas nogalē aizvadīs ātrslidotājs Haralds Silovs. Vienīgais Latvijas pārstāvis pasaules čempionātā startēs masu startā un 1500 metru distancē.

Rastorgujevs PČ sāk ar augsto 15. vietu sprintā

Andrejs Rastorgujevs piektdien pasaules čempionātā biatlonā Pokļukā ieņēma 15.vietu desmit kilometru sprintā, Edgars Mise ierindojās 89.vietā, bet Roberts Slotiņš 95.vietā, kamēr uzvaras laurus plūca Zviedrijas slēpotājs Martins Ponsiluoma.