Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Aigars Rostovskis

Neviens nav pateicis, ka Ķīna ir mūsu ienaidnieks

Kā skandālu izraisījusī Saeimas deputātu vizīte Ķīnā izskatās no uzņēmēju delegācijas, kas arī tieši šobrīd ielūgta vizītē šajā ekonomikas milzī, skatpunkta un par attieksmi pret valdības otrdien pieņemto rīcības plānu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidentu Aigaru Rostovski izjautā Agnese Margēviča.

Jāpiemērojas jaunajai situācijai

Par aizejošā gada kāpumiem un kritumiem un nākotnes attīstības scenārijiem Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Lozungi un skaistas frāzes ekonomikas attīstību nestimulē

Par situāciju valsts ekonomikā, par to, ko uzņēmēji sagaida no valdības, kā arī skandāliem ap kavēšanos ar ES fondu projektu īstenošanu un Valsts ieņēmumu dienestu Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Rostovskis: Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus

Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus, piemēram, reģionālajām augstskolām ļaujot īstenot reģiona vajadzībām un attīstībai atbilstošu izglītības procesu, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents un biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis.

Jābeidz nodarboties ar populismu

Par uzņēmēju pacietības izsīkšanu pret politiķu rīcību Guntars Gūte sarunājas ar LTRK prezidentu Aigaru Rostovski.

Arī par premjeru neko pozitīvu nevaru pateikt

Par valdības nespēju profesionāli pārvaldīt krīzi un uzņēmēju prognozēm šim gadam Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Daļa izaugsmes ir uz "māla kājām"

Par situāciju tautsaimniecībā un nākotnes prognozēm Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Latvija jau atpaliek no kaimiņiem

Par gaidāmo nodokļu sloga pieaugumu mazajam biznesam Rolanda Pētersona saruna ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide