Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aleksandrs Samoilovs

Samoilovu astoto gadu pēc kārtas atzīst par gada sportistu Jūrmalā

Piektdien, 14. decembrī, Jūrmalā apbalvoti 2018. gada labākie sportisti. Jūrmalas Gada sportistu balvas saņēma vieglatlēte Kristīne Blaževiča un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Kopumā tika apbalvoti sporta laureāti 15 nominācijās, vēsta pašvaldība.

Samoilovs un Šmēdiņš izcīna trešo vietu Longbīčā

Pašreizējie pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja bronzas medaļu ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas Longbīčas _Grand Slam turnīrā._Izcīnītā trešā vieta ļāvusi Samoilovam/Šmēdiņam nodrošināt pirmo vietu arī šī gada pasaules rangā.Cīņā par bronzas medaļām ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:18, 21:19) uzvarēja sacensību 20.

Samoilovs un Šmēdiņš cieš neveiksmi Longbīčas turnīra pusfinālā

Pašreizējie pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš no Latvijas sestdien cieta zaudējumu ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas Longbīčas Grand Slam turnīra pusfinālā.Sacensībās ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 1-2 (14:21, 21:14, 11:15) piekāpās brazīliešiem Evandram Gonsalvešam Oliveiru un Pedru Solbergam Salgadu, kuri izlikti ar trešo numuru.

Samoilovs un Šmēdiņš droši uzvar Latvijas pāru duelī, sasniedzot PK posma ceturtdaļfinālu

Pašreizējie pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Latvijas pludmales volejbola duetu savstarpējā mačā pieveica Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu, sasniedzot ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas Longbīčas Grand Slam turnīra ceturtdaļfinālu.Sacensībās ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš pieveica turnīra 17.

Samoilovs un Šmēdiņš triumfē Klāgenfurtē

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien triumfēja Austrijas pilsētā Klāgenfurtē notikušā Pasaules kausa Major kategorijas sacensībās, turklāt šīs viņiem bija noslēdzošās sacensības pirms Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.Turnīrā ar pirmo numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:18, 21:18) pieveica Guštāvu Albreštu Karvaļāišu un Saimonu Barbozu Santušu no Brazīlijas.

FOTO: Olimpietis Samoilovs kārto LSPA iestājpārbaudījumu fiziskajā sagatavotībā

Nedēļu pirms starta Olimpiādes spēlēs, Latvijas Olimpiskās komandas Rio 2016 dalībnieks pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs kļuvis par studentu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), kur turpmākos četrus gadus apgūs LSPA bakalaura programmu Sporta zinātne, lai iegūtu kvalifikāciju kā sporta veida vecākais treneris volejbolā un vadītājs sporta jomā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide