Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

Blums

Blūms rezultatīvākais savā komandā Spānijas basketbola čempionāta spēlē

Jānis Blūms bija rezultatīvākaias spēlētājs Bilbao Bizkaia komandas sastāvā svētdien Spānijas basketbola čempionāta 32.kārtas spēlē, kurā viņa pārstāvētais klubs savā laukumā ar 73:78 piekāpās Estudiantes vienībai.23 minūtēs latviešu saspēles vadītājs guva 19 punktus (2p.2/2, 3p.4/9, 1p.3/3), kā arī izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

Blūmam un Valteram zaudējumi Spānijas čempionāta spēlēs

Zaudējumus Spānijas basketbola čempionāta 29.kārtas spēlēs piedzīvojuši abi Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi.Badalonas DKV Joventut ar Kristapu Valteru sastāvā izbraukumā zaudēja Malagas Unicaja vienībai 67:90. Valters nospēlēja 23 minūtes, guva septiņus punktus (2p.1/1, 3p.1/3, 1p.2/2), izdarīja piecas rezultatīvas piespēles un pārķēra divas pretinieku piespēles.

Jānis Blūms piedalās Spānijas basketbola čempionāta pastarīšu sagraušanā

Spānijas ACB basketbola līgā Jānis Blūms ar savu rezultativitāti palīdzēja Bilbao Bizkaia ar 40 punktu pārsvaru sagraut vienu no turnīra pastarītēm Xacobeo Blu:Sens – 98:58.Bilbao basketbolisti jau pirmajā ceturtdaļā panāca trīspadsmit punktu pārsvaru (23:10), ko līdz pirmā puslaika beigām palielināja līdz plus 29 (52:23).

Blūma pārstāvētais klubs iekļuvis Eiropas kausa izcīņas finālturnīrā

Latvijas basketbola valstsvienības saspēles vadītāja Jāņa Blūma pārstāvētais Spānijas klubs Bilbao Bizkaia iekļuvis ULEB Eiropas kausa izcīņas finālturnīrā.Ceturtdaļfināla atbildes spēlē Basku zemes komanda ar 46:52 piekāpās Čehijas klubam ČEZ Nymburk. Taču pirmajā mačā viesos Bizkaia basketbolisti bija uzvarējuši 59:47, un divu spēļu summā viņi svinēja uzvaru 105:99.

Blūms gūst uzvaras grozu Spānijas čempionāta spēlē

Spānijas basketbola čempionāta 27.kārtas spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlušies abi Latvijas spēlētāji.Jānis Blūms Bilbao Bizkaia kluba mačā ar Alikantes Meridiano laukumā pavadīja vairāk nekā 17 minūtes un aizmeta garām divus pirmos trīspunktu metienus. Taču divas sekundes līdz pamatlaika beigām realizēja trešo tālmetienu, panākot savai komandai uzvaru 76:74.