Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Degvielas uzpildes stacijas

Galvenais izaicinājums ir klimata pārmaiņas

"Klimata pārmaiņas ir globāls izaicinājums, kas ietekmē visu pasauli, šo pārmaiņu sekas ir redzamas visur: tie ir plūdi, mežu ugunsgrēki, viesuļvētras. Visi saprot, ka, ja netiks sperti aktīvi soļi klimata pārmaiņu mazināšanai un ilgtspējības nodrošināšanai, situācija kļūs tikai sliktāka," uzskata degvielas nozares uzņēmuma Neste viceprezidente ilgtspējas jautājumos Salla Ahonena.

Konkurē ar atšķirīgu ātrās ēdināšanas stratēģiju

Augusta pirmajā nedēļā Jūrmalas virzienā, A10 autoceļa malā tiks atklāta jauna degvielas uzpildes stacija (DUS) – tā ir jau desmitā, ko divu gadu laikā kopš darbības uzsākšanas atvēris vietējais Latvijas degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Kool Latvija.

Jelgavā aplaupīta degvielas uzpildes stacija

Šorīt Jelgavā aplaupīta degvielas uzpildes stacija (DUS), aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Diāna Briede.

Oregonas iedzīvotāji panikā: Degviela automašīnās būs jāpilda pašiem

Pateicoties jauniem likuma grozījumiem, kas neaizliedz degvielu uzpildīt pašiem patērētājiem, ASV Oregonas štata iedzīvotāji ir izpelnījušies pārējas valsts uzmanību un apsmieklu, jo daudzi štata iedzīvotāji publiski paziņojuši, ka pat nezina, kā uzpildīt sava automobiļa degvielas bāku.

Tautai jānotic, ka mūsu vietējie uzņēmumi var būt stipri

"Mūsu izaicinājums ir pierādīt, ka arī vietējie degvielas mazumtirgotāji spēj konkurēt ar starptautiskajiem degvielas tirgotājiem. Kļūstam līdzīgi pirmajam trijniekam gan servisa, gan kvalitātes ziņā. Tautai jānotic, ka arī vietējie var! Bet, lai atbilstu mūsdienu prasībām degvielas uzpildes staciju nozarē, jāiegulda resursi gan esošā tīkla modernizācijā, gan tā paplašināšanā," atzīst lielākā pašmāju degvielas tirgotāja a/s Virši-A valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Degvielas tirgus pārbīdās

Pēdējos gados degvielas tirgus Latvijā piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas, un nekas neliecina, ka nākotnē situācija varētu kļūt rāmāka. Pērn degvielas mazumtirdzniecībā darbojās 121 komersants. Kaut gan lielie tirgotāji ar zināmu intensitāti pārņem mazos spēlētājus, to skaits tik mazam tirgum kā Latvijai joprojām ir liels, piektdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Shell jau šogad Latvijā cer atvērt 10 degvielas uzpildes stacijas

Nīderlandes un Lielbritānijas naftas kompānija Shell līdz gada beigām Latvijā plāno atvērt desmit degvielas uzpildes stacijas, aģentūru LETA informēja Shell International sabiedrisko attiecību Lielbritānijā nodaļas vadītājs Džonatans Frenčs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide